Twoje Logo

O nas

Najpierw była czytelnia Empiku. Ulubione miejsce wagarowiczów w latach 70 i 80. Smak herbaty w szklankach i ciasteczek pamiętają dzisiejsi pięćdziesięciolatkowie. Potem była pizzeria Bonita. Ulubione miejsce kinomanów, którzy po seansie wpadali na pizzę do jedej z najstarszych kaliskich pizzerii.

Potem skończyła się era industrialna i nadeszła era informacji.Powstała kawiarnia internetowa - pierwsza, największa i jedyna, która przetrwała do dzisiaj. Nazywała się City Jungle - Ulubione Miejsce Człowieka Rozumnego. Sztuczne rośliny i charakterystyczna żółta odwrócona "małpka". 

W ramach wzrostu popularności portalu calisia.pl, kawiarnia przyjęła nazwę cafe.calisia.pl. Serwujemy nieco alternatywną, ale podobno smaczną kuchnię i mamy jedne z najciaśniejszych toalet po tej stronie Prosny. I urokliwy taras. Doceniają go zwłąszcza ci, którzy siedzą latem o zachodzie słońca nad rzeką.

cafe.calisia.pl to również miejsce spotkań, debat, dyskusji, wymiany poglądów, wymian książek i innych aktywności związanych pozytywnie z Kaliszem.